omnie2

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.793 25 52 22 

Polityka prywatności

W związku z wprowadzeniem z dniem 25.05.2018 przepisów ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informuję, że Państwa dane osobowe przetwarzane będą na następujących warunkach:

1.Administratorem danych osobowych jest właściciel firmy MAŁY PIEC Emilia Sylwia Kosakowska nr NIP:966-163-02-34

2. Przetwarzane dane mogą zawierać:

-adres

-adres e-mail

- nr telefonu

-NIP

-nr rachunku bankowego

3.Celem przetwarzania danych jest

- realizacja zamówienia między klientem a firmą MAŁY PIEC Emilia Sylwia Kosakowska,tj. przyjmowanie zamówienia, wysyłki zamówionych towarów, realizacji płatności, obsługa zwrotów, reklamacji, korekty zamówień, powiadomienie o terminie realizacji, wysokości kosztów i in.;

- wykonywanie obowiązków, przewidzianych prawem, a w szczególności wystawiania i przechowywania faktur, dokumentów księgowych i listów przewozowych w celu archiwizacji.

4. Mają Państwo prawo do:

- dostępu do treści swoich danych a także ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie;

- wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych – PUODO) w każdym przypadku zaistnienia podejrzenia, że przetwarzanie danych osobowych następuje z naruszeniem prawa.

5.Dane osobowe przechowywane będą przez okres realizacji zamówienia między klientem a firmą MAŁY PIEC Emilia Sylwia Kosakowska oraz do momentu upływu okresu przedawnienia roszczeń z nich wynikających, jednak nie krócej niż przez okres wskazany w powszechnie obowiązujących przepisach prawa.

6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości przyjęcia zamówienia drogą elektroniczną, telefoniczną, a także wysyłki towaru, czy wystawienia faktury.

7. Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim, z wyjątkiem przypadków określonych powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, gdy obowiązek przekazania tych danych wynika z przedmiotowych przepisów np. policja, prokuratura czy Sąd.

8. W przypadku chęci skorzystania z praw wymienionych w punkcie 4, bądź jakichkolwiek pytań, proszę o kierowanie wiadomości na adres: mTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.